O nas

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwupiętrowy, wolnostojący, murowany, komfortowy domek, który zapewni spokój oraz umili upragniony wypoczynek. Czeka tu na Państwa cisza w towarzystwie śpiewu ptaków i rolniczych pól, z dala od ulicznego zgiełku.

Na parterze mieści się przestronny, wygodny salon wyposażony w TV, rozkładaną dwuosobową sofę (dzięki temu w domku może zamieszkać nawet pięć osób), nowoczesny aneks kuchenny oraz łazienka (wc, umywalka, kabina prysznicowa). Atmosferę wnętrza podgrzewa stylowy kominek.

Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie oraz łazienka z wanną. W jednej z sypialni mogą spać dwie osoby, zaś w drugiej może spać tylko jedna osoba.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze atrakcje Waszego pobytu:

Biebrzański Park Narodowy

Wiesz jak wygląda owadożerna rosiczka? Widziałeś klucze dzikich gęsi na wiosennych przelotach? Spotkałeś się oko w oko z łosiem? Natrafiłeś na tropy wilka? Słyszałeś tokujące bekasy? Te i wiele innych atrakcji przyrodniczych czeka nas podczas włóczęgi po szlakach Biebrzańskiego Parku Narodowego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Wielka Synagoga w Tykocinie

Wielka Synagoga w Tykocinie to pozostałość po istniejącej tu niegdyś licznej gminie żydowskiej. Budowla została wzniesiona na miejscu starej drewnianej bożnicy w 1642 r. Budynek oddaje klimat świątyni żydowskich.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ